Lekka wkrętarka akumulatorowa Bosch dla profesjonalistów

Artykuł sponsorowany
Zwarta konstrukcja i niewielka waga wkrętarki akumulatorowej GSR 10,8 V-EC TE Professional zapewniają użytkownikowi komfortową pracę. Narzędzie umożliwia wkręcenie ponad 1 200 wkrętów na jednym cyklu ładowania akumulatora 2,5 Ah. Długą żywotność wkrętarka zawdzięcza bezszczotkowemu silnikowi EC oraz systemowi Electronic Motor Protection (EMP).
Lekka wkrętarka akumulatorowa Bosch dla profesjonalistów

Długi czas pracy i niska waga to zalety ważącej zaledwie 900 g wkrętarki akumulatorowej GSR 10,8 V-EC TE Professional z akumulatorem 2,5 Ah. Narzędzie przeznaczone przede wszystkim do montażu płyt gipsowo-kartonowych rozszerza obecny program systemowych narzędzi akumulatorowych Bosch klasy 10,8 V. Urządzenie ma zaledwie 207 mm długości - kompaktowa konstrukcja ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych lub wymagających trzymania narzędzia nad głową.
Równocześnie model GSR 10,8 V-EC TE Professional wyróżnia się wysoką wydajnością i długim czasem pracy akumulatora - na jednym cyklu ładowania wkrętarka może wkręcić ponad 1 200 wkrętów o średnicy 3,5 mm i długości 35 mm w płytach gipsowo-kartonowych – to rekord w tej klasie narzędzi. Urządzenie osiąga prędkość 3 000 obrotów na minutę i bez problemu radzi sobie z wkrętami o średnicy do 4 mm. Model GSR 10,8 V-EC TE Professional jest odpowiedni szczególnie do montażu płyt gipsowo-kartonowych o grubości 12,5 mm na profilach drewnianych i metalowych. Dzięki temu monterzy suchej zabudowy, malarze, sztukatorzy, instalatorzy, stolarze i elektrycy szybko uporają się ze standardowymi w ich przypadku pracami.

Lekka wkrętarka akumulatorowa Bosch dla profesjonalistów

Lekka wkrętarka akumulatorowa Bosch dla profesjonalistów

Długa żywotność dzięki technologii EC oraz systemowi Electronic Motor Protection (EMP)

Długi czas pracy nowej wkrętarki akumulatorowej gwarantuje zastosowany w niej bezszczotkowy silnik EC. W przeciwieństwie do konwencjonalnych silników DC, jest one całkowicie bezobsługowy.
Zintegrowane hamulce silnika oraz system EMP (Electronic Motor Protection) gwarantują modelowi GSR 10,8 V-EC TE Professional ochronę przed przeciążeniem. Wszystko to zapewnia wkrętarce dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do narzędzi wyposażonych w konwencjonalne silniki.
Model GSR 10,8 V-EC TE Professional posiada również wbudowane oświetlenie LED, które ułatwia pracę w ciemnych zakamarkach. Regulowany ogranicznik głębokości gwarantuje precyzję wkręcania. Wkrętarka jest także wyposażona w rękojeść z miękką okładziną Softgrip, wskaźnik stanu naładowania akumulatora oraz bogaty osprzęt, np. podajnik automatyczny MA 55 Professional do wkrętów mocowanych na taśmie.

System Flexible Power: pełna kompatybilność z programem narzędzi 10,8 V

Do wkrętarki GSR 10,8 V-EC TE Professional - w wersji o numerze zamówienia 0.601.9E4.000 - jest dodawany akumulator 10,8 V o pojemności 2,5 Ah. Dzięki systemowi Flexible Power akumulator jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi narzędziami akumulatorowymi i ładowarkami w obrębie tej samej klasy napięcia. Program 10,8 V obejmuje szeroką gamę urządzeń i akumulatorów o pojemności 1,5 Ah; 2,0 Ah; 2,5 Ah i 4,0 Ah.

Dane techniczneGSR 10,8 V-EC TE Professional
Napięcie akumulatora10,8 V
Pojemność akumulatora1,5 Ah; 2,0 Ah; 2,5 Ah; 4,0 Ah
Prędkość obrotowa bez obciążenia0 – 3.000 min-1
Maks. moment obrotowy (wkr. twarde/miękkie)1/3 Nm
Maks. średnica wkrętów3,9 mm
System montażu narzędzichwyt wewnętrzny sześciokątny 1/4“
Wymiary (długość x wysokość x szerokość)240 x 160 x 56 mm
Waga z akumulatorem 2,5 Ah900 g

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na e-sciany.pl e-sciany.pl